BRONZ DÖKÜM 4.Sanayi Sitesi İzmir

BRONZ DÖKÜM dişli, burç, kızak, yatak dökümü gibi ürünlerin elde edilmesini sağlamaktadır. BRONZ DÖKÜM yöntemi gemicilik, vana, pompa gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılır. Döküm işlemi farklı yöntemlerle yapılır ve kullanılan yöntemlere göre elde edilen parçaların kaliteleri değişiklik gösterir. BRONZ DÖKÜM firmaları4. Sanayi sitesi İzmir’de 20 yılı aşkın tecrübesi ile kaliteli döküm yapmaktadır.

Bronz Savurma Döküm

BRONZ DÖKÜM yöntemlerimiz arasında kum döküm yöntemi ve savurma döküm yöntemi mevcuttur. Bronz savurma döküm İzmir kum döküm yöntemine kıyasla daha verimli sonuçlar edilmesini sağlar. %25 daha verimli parçaların elde edildiği yöntemde parçalar temiz ve kalitelidir. Müşterileri ile özel olarak ilgilenen firmamız 20 yılı aşkın tecrübe ile BRONZ DÖKÜM hizmeti vermektedir.

Bize Ulaşın

İzmir BRONZ DÖKÜM firması olarak, birden fazla hizmetimiz mevcut. Bizimle iletişime geçerek, hizmetlerimizden ve bölgelerimizden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda sertifikalar bölümünden sertifikalarımızı görebilir, daha sonra bizi arayarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

4 sanayi sitesi izmir DÖKÜM, 4 sanayi sitesi izmir DÖKÜM firmaları, 4 sanayi sitesi izmir savurma DÖKÜM, 4 sanayi sitesi izmir BRONZ DÖKÜM, DÖKÜM firmaları 4 sanayi sitesi izmir, DÖKÜM fiyatları 4 sanayi sitesi izmir, savurma DÖKÜM4 sanayi sitesi izmir, BRONZ DÖKÜM firmaları 4 sanayi sitesi izmir, BRONZ DÖKÜM 4 sanayi sitesi izmir