Mangan Bronz Alaşımları İzmir

Mangan Bronz Alaşımları Dökümü

İzmir Demir Çelik Sektöründe İzmir Mangan Bronzlardan imal burçlar, kızaklar, dişliler, rekorlar ve gezer vinç akım alma baraları yedek parça olarak kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları

Kalıp Sektöründe İzmir Mangan Bronzlardan grafitli veya graffitsiz yüksek kaydırma özelliğine sahip plakalar preslerde çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

Makine İmalat Sektöründe İzmir Mangan Bronzlardan taşıyıcı mil, merkezleme yatakları, sürtünme yatakları, aşınma plakaları ve dişliler olarak kullanılmaktadır.

Bize Ulaşın

İzmir bronz döküm firması olarak, birden fazla hizmetimiz mevcut. Bizimle iletişime geçerek, hizmetlerimizden ve bölgelerimizden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda sertifikalar bölümünden sertifikalarımızı görebilir, daha sonra bizi arayarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

 

mangan bronz alaşımları, izmirde mangan bronz alaşımları, izmir mangan bronz alaşımları, izmir mangan bronz alaşımları fiyatları, mangan bronz alaşımları fiyatları izmir, izmir mangan bronz alaşımları şirketleri, izmir mangan bronz alaşımları firmaları, mangan bronz alaşımları firmaları izmir, mangan bronz alaşımları şirketleri izmir