İzmir Bronz Döküm

BRONZ DÖKÜM – Kızak

Sektörlere Göre Bronz Dökümler

Demir Çelik Sektöründe İzmir Mangan Bronzlardan imal burçlar, kızaklar, dişliler, rekorlar ve gezer vinç akım alma baraları yedek parça olarak kullanılmaktadır.

Kalıp Sektöründe İzmir Mangan Bronzlardan grafitli veya grafitsiz yüksek kaydırma özelliğine sahip plakalar preslerde çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

Makine İmalat Sektöründe İzmir Mangan Bronzlardan taşyıcı mil, merkezleme yatakları, sürtünme yatakları, aşınma plakaları ve dişliler olarak kullanılmaktadır.

Bize Ulaşın

İzmir bronz döküm firması olarak, birden fazla hizmetimiz mevcut. Bizimle iletişime geçerek, hizmetlerimizden ve bölgelerimizden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda sertifikalar bölümünden sertifikalarımızı görebilir, daha sonra bizi arayarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

bronz döküm kızak, izmirde bronz döküm kızak, izmir bronz döküm kızak, izmir bronz döküm kızak fiyatları, bronz döküm kızak fiyatları izmir, izmir bronz döküm kızak şirketleri, izmir bronz döküm kızak firmaları, bronz döküm kızak firmaları izmir, bronz döküm kızak şirketleri izmir