Bronz Döküm Burç İzmir

BRONZ DÖKÜM– Burç

Geç aşınan özellikle deniz suyuna ve zor ortamlarda kullanılan bronzdur. Zor şartlar altında çalışan yatak burçlarında ve düz yataklarda, piston burcu olarak büyük yüklere dayanıklı, eksantrik mil yataklarında, şaft yataklarında, ağır yükte çalışan atölye tezgâhlarında kaplin parçalarında, sürtünen disklerinde kullanılmaktadır.

İstek Üzerine Döküm

Kovan ve dolu veya model ile istek üzerine aşağıda belirtilen İzmir Bronz Döküm çeşitleri dökülmektedir. Deniz suyuna, Aside, Sülfürük asit, Korozyona, Seyreltik asit vb. ortamlarda geç tepki veren ürünlerdir.

Bize Ulaşın

İzmir bronz döküm firması olarak, birden fazla hizmetimiz mevcut. Bizimle iletişime geçerek, hizmetlerimizden ve bölgelerimizden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda sertifikalar bölümünden sertifikalarımızı görebilir, daha sonra bizi arayarak yardım ve randevu alabilirsiniz.

 

 

bronz burçlar, bronz döküm burç, denizlide bronz döküm burç, izmir bronz burçlar, izmir bronz burç fiyatları, bronz döküm burç fiyatları izmir, izmir bronz burç şirketleri, izmir bronz burç firmaları, bronz burç firmaları izmir, bronz burç şirketleri izmir